Bizi seçenler ve bizim seçtiklerimiz arasında kalın çizgiler yok! Aksine, hayatın farklı sürprizleri, ikisinin arasında gizli. Natura, fikir aşamasından itibaren ‘bizi’ seçtiğini düşündüğümüz ve kendi doğallığını zahmetsizce yaşayan bir proje oldu...

Akdeniz'in cömert doğasında ve Kıbrıs'ın gündelik yaşamında bir gün nasıl geçer?

Natura, doğal parkın hemen yanındaki konumuyla, dağ, deniz, orman ve gökyüzü dörtlüsünün en yakın dostu. İlhamı ise Akdeniz’in mimarisinin ve cömert doğasının en güzel örneklerinde gizli.

Deniz ile doğanın ve güneşin buluştuğu bir yer istiyordum. Sevdiğim bir yer, sakin ve kalabalıktan uzak olduğu için Kıbrıs özellikle tercihim idi. Güneş ve deniz ile her zaman iç içesiniz. Türkiye’de de kıyı şeridi var ama çok kalabalık ve bir bütünlük yok. Dolayısı ile Kıbrıs Developments’in daha önceki projelerini de incelediğimde peyzajıyla, konumuyla oldukça güzel çalışıldığını ve içinde yaşayanların da memnun olduğunu gördüm. Daha önceki projeleri de referans aldığımda Natura’nın da başarılı olacağını, konumunun da iyi olduğunu düşünerek, bu projede yer almak istedim. Kararımdan dolayı mutlu ve memnunum. İyi bir yatırım yaptığımı düşünüyorum.
MELİH ATAHAN GÜVEN NATURA CYPRUS KONUT SAHİBİ

Doğayı her yönüyle evinizde hissetmeye hazır olun.

Natura’da, iç mekan tasarımınız tam da içinizden geldiği gibi olsun diye, 3 farklı yaklaşım seçeneği var: İster modern çizgilerle dolu bir evde misafirlerinizi ağırlayın, ister Akdeniz havası evinizin her köşesini sarmasını dileyin, ya da Nordik esintilerin Akdeniz’in muhteşemliğiyle buluşmasına tanıklık edin. Tercih sizin.

Yeni Ailenize Merhaba Deyin!

Natura'da her şey var.

Kıbrıs'ın özüyle, kendine has bir bağ kurmak isteyenler için...  Natura'nın Kıbrıs'tan ilhamla çıkılan mimari yolculuğu, Akdenizli özünü her adımında hissettiriyor. Doğanın tüm renkleri ve ihtişamıyla çepeçevre bir atmosfer,  sizi ve yeni hikayelerinizi bekliyor.