Kıbrıs Developments’in son projesi Kıbrıs Town Houses’da, inşaatın başlaması ile birlikte geçen 9 aylık sürede konutların yüzde 70’i satılarak hızlı bir satış grafiği sergilendi. Mayıs ayında yaşamın başladığı Kıbrıs Town Houses’da, 100. konut sahibi hoş bir sürprizle karşılandı.

Kuzey Kıbrıs’ta gayrimenkul sektörünün öncüsü konumunda olan Kıbrıs Developments’in inşaatına 9 ay önce başladığı ve geçtiğimiz ay tamamlanan Kıbrıs Town Houses projesi yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Projenin ilk etabında yer alan 151 konutun 100’ü kısa sürede satıldı. 100. konutu satın alan Yakın Doğu Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kürşad Turgut, satış sözleşmesini imzalamasının ardından proje içerisindeki Köy Meydanı’nda yer alan Köy Kahvesi’nde öğle yemeğine davet edilerek, Proje Tasarımı ve Pazarlama Bölümü Direktörü Harper Özbirim tarafından kendisine Kıbrıs’a özgü lezzetlerden oluşan bir hediye sepeti takdim edildi.  

Kıbrıs Town Houses’da 100. konut sahibi Prof. Dr. Kürşad Turgut, satınalma kararını verirken estetiğe önem veren biri olarak projede estetiğinin ön planda olmasının yanı sıra, yaşam içerisinden kopmamış eşsiz bir konuma sahip olması, trafiğe girmeden kolay ulaşım sağlayabilecek olması ve proje ekibinin samimi ve uzman kişilerden oluşmasının etkili olduğunu dile getirdi. “Diyalog yansımadır. Bu da benim satınalma kararımda çok etkili oldu” diyen Prof. Dr. Kürşad Turgut Kıbrıs Town Houses ekibine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.