Kıbrıs Developments, Natura ve Gave projeleri ile Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul yarışması “Sign of the City Awards 2019”da 3 dalda finale kalarak “Premium Proje” ünvanını elde etti. 

Natura, devam eden projelerde “En İyi Konut” ve “En İyi Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde, Gave ise “En İyi Sosyo Kültürel Yapı” kategorisinde Türkiye’nin dev projeleri ile birlikte finalde yarıştı. 

Blue Way Group’un ödüllü markası Kıbrıs Developments, Alsancak’ta hayata geçirdiği projelerle Türkiye’de gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışması olan ve Hürriyet’in öncülüğünde bu yıl altıncısı gerçekleştirilen “Sign of the City Awards’da (SotCA)” 3 kategoride finale kaldı. Kıbrıs Developments son 4 yıldır üst üste katıldığı SotCA’da projelerinin kalitesini tescillemeye devam ediyor. Kapsamlı bir başvuru ve değerlendirme süreci sonrasında, devam eden projelerde Natura projesi ile “En İyi Konut” ve “En İyi Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde, Gave projesi ile ise “En İyi Sosyo Kültürel Yapı” kategorisinde Türkiye’nin devleri ile birlikte finale kalarak tüm bu kategorilerde “Premium Proje” ünvanını elde etti. Gave ayrıca, bu yıl KKTC Emlak Ödülleri’nde de aynı dalda Platinum ödül almıştı.

Bugüne kadar hayata geçirdiği marka projeler ile gayrimenkul sektörünün en itibarlı kurumlarından biri olan ve gerek ulusal, gerekse uluslararası yarışmalarda birçok ödül kazanan Kıbrıs Developments’in Proje Tasarımı ve Pazarlama Bölümü Direktörü Harper Özbirim, son 4 yıldır Sign of the City Ödüllerine başvurduklarını, tümünde finale kalıp Premium Proje ünvanı elde ettiklerini, 2016 yılında Jüri Özel Ödülü’nü, 2018’de ise büyük ödüllerden “En Yeşil Bina” ödülünü kazandıklarını belirterek, “2019 sektör açısından olumsuz bir yıldı ve böyle bir dönemde bile iki yeni proje açıp istikrarlı büyüme ve ödüllü proje yaratma misyonumuzdan vazgeçmedik. Kıbrıs Developments olarak bir kez daha ülkemizi ve sektörümüzü temsil etmenin gururunu ve mutluğunu yaşıyoruz” dedi.