Yatırım amaçlı satın alınan bir konuttan kısa dönem kiralama yolu ile daha fazla kazanç elde edilebileceğinden yola çıkılarak, Kıbrıs Developments projelerinin konut sahiplerine katma değer yaratmak amacıyla kurulan Kıbrıs Holiday Homes, uluslararası standartlar ve tam hizmet anlayışı ile kurumsal yapıda hizmet verecek. 

Blue Way Group bünyesinde, 35 yıldır gayrimenkul sektöründeki öncü ve yenilikçi çalışmaları ile sektöre yön veren Kıbrıs Developments, projelerinin konut sahiplerine kârlı bir fırsat sunuyor. Kıbrıs Holiday Homes markası altında konutların kısa dönem konaklama amaçlı kiralama faaliyetleri, tam hizmet anlayışı ile profesyonel standartlarda gerçekleştirilecek. www.kibrisholidayhomes.com internet adresi üzerinden konutlar için rezervasyon işlemlerinin yapılabileceği platformda güvenli ödeme ve kullanıcı yorumlarının şeffaf olarak görünürlüğü de sağlanacak. 

Sektöre kattığı birçok yenilik yanında teknoloji kullanımı konusunda da yenilikçi ve öncü bir duruş sergileyen Kıbrıs Developments Proje Tasarımı ve Pazarlama Bölümü Direktörü Harper Özbirim, Kıbrıs Holiday Homes lansmanı için düzenlenen toplantıda ilk olarak markanın doğuşuna yön veren gelişmeleri aktardı. Dünya genelinde tatil planlama trendlerini analiz ettiklerini, otellerin yanı sıra “turistik rezidans” olarak adlandırılan tatil amaçlı evlerin de tercih edilmesinde artış olduğunu belirtti. Özbirim, Kıbrıs Developments projelerinin gerek site içerisinde sunulan imkanlar, gerekse yapısal özellikleri açısından ideal bir turistik rezidanstan beklentilere cevap verecek nitelikte olmasına da vurgu yaptı.

Bütünsel bir yaklaşımla, kurumsal yapıda ve uluslararası standartlarda hizmet sunacak olan Kıbrıs Holiday Homes, konutlarını bu sistem üzerinden kiralamaya açacak olan konut sahiplerine yönelik olarak online bir panel üzerinden elde edecekleri gelirleri şeffaf bir şekilde görme imkanı da sunacak.