Farklıyız çünkü...

İnşa ettiğimiz konutların, sizlerin hayatlarını doğrudan etkilediğinin bilincindeyiz. Bireylerin çevreyle ve kültürle denge içinde yaşamasının, huzurlu ve sağlıklı bir hayat için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bunun yüklediği sorumluluğu anlıyor ve insana, doğaya ve kültüre saygılı projeler üretiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti en önemli referansımız.

Kıbrıs Developments olarak...

Evlerimizin hepsi özeldir, evlerimizde gurur ve mutlulukla yaşayabilirsiniz. Tüm inşaatlarımız, arazi iyileştirmesi ve Birleşik Krallıkta (gerek özel gerekse kamu sektöründe) inşaatlar konusunda 25 yıllık deneyimli ortağımız tarafından denetlenmektedir. Hemen inceleyebileceğiniz pek çok örnek evimiz bulunmaktadır.

Her yıl en yüksek standartlarda ve katı çevre kuralları dâhilinde kaliteli evler inşa ediyoruz. Evlerin içinde ve dışında kalitemiz yüksek, bitmiş iş standardımız mükemmeldir. Yeni evinizin mümkün olduğunca bakım gerektirmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Aradığınızı tam olarak bulacağınıza eminiz.

İnşaatçılarımızın evinizi belirli bir sürede ve önceden belirlenen fiyatlardan teslim edeceklerini taahhüt ettiklerini belirtmekten kıvanç duyarız. Tüm evlerimiz yapısal hatalara karşı beş yıl garantilidir.

Kurumsal bir aile şirketi olan şirketimizde “güven” en önemli değerdir. Bu değerin sadece kâğıt üzerinde kalmaması için, siz müşterilerimizin bize olan güvenini pekiştirmek amacıyla konutunuzla ilgili her türlü endişenizi sona erdirmek bizim için elzemdir.

Kıbrıs Developments her zaman yanınızda

Kıbrıs Developments olarak, yaşam alanınızı oluştururken ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere yardımcı olabilmek adına satış sonrasında da hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tercih etmeniz durumunda, sizleri birlikte çalıştığımız, alanlarının en iyisi şirketler ve kurumlara yönlendirebilir, iletişiminizi koordine etmenizde yardımcı olabiliriz.